... bo pasja jest zaraźliwa

Witaj, po co powstał ten blog? Aby pokazać Tobie, drogi czytelniku, że każdy z nas może robić w życiu świetne rzeczy! Nie potrzeba do tego wielkiego doświadczenia, czy grubego portfela! Za to potrzeba trochę fantazji i chęci, aby opuścić strefę komfortu.

Zawsze cudze artykuły i filmy ogromnie nas motywowały, były inspiracją dla naszych własnych pomysłów. Dlatego wierzymy, że warto dzielić się z innymi swoimi pasjami, tym co się przeżyło i zobaczyło.

Nie jesteśmy podróżniczymi wyjadaczami, nie mamy nie wiadomo jak ogromnego doświadczenia, lecz trzeba przyznać, że pomimo młodego wieku udało się nam już sporo zobaczyć. Wiedzą i wrażeniami chcemy się z Tobą podzielić - w tym celu powstał dział przewodnik. Zajrzyj tam koniecznie, jeśli chcesz uniknąć błędów, które my popełniliśmy lub po prostu, aby poszerzyć swoją wiedzę o podróżowaniu w dany zakątek świata.

O nas

 -Hej, wiem, że jesteś w Norwegii, więc nie będę przedłużać - są bilety do Chile na wakacje, jedziesz?
- Hmm, hmm…
- ?!
- Kupuj! Jadę!

I w ten o to sposób pojechaliśmy razem na pierwszy daleki wyjazd. Nie znaliśmy się jeszcze za dobrze, ale łączyła nas wspólna pasja do gór – poznaliśmy się w Sakwie, klubie górskim AGH.

No i pojechaliśmy – wyjazd do Ameryki Południowej udał się znakomicie. Potem pojechaliśmy jeszcze razem w ekspresową podróż dookoła świata i stwierdziliśmy, że skoro dużo razem podróżujemy i oboje piszemy, to spróbujemy to robić razem - na tej stronie.

Łukasz Stempek

Od pewnego czasu postanowiłem sobie, że chcę prowadzić ciekawe życie i konsekwentnie to realizuję. Wierzę, że nie ma takiego marzenia, którego nie dałoby się zrealizować. Na co dzień czasami pracuję, czasami studiuję, czasami wspinam się, czasami fotografuję. Bilet dookoła świata kupiłem, gdy na koncie widniało -2000 zł (tak, minus!), więc rozsądek to nie zawsze moje klimaty.

Życie jest piękne!

Dominik Cyran

Uwielbiam żyć pełnią życia, wychodzić ze swojej strefy komfortu, odkrywać, nabierać nowych doświadczeń. Podróże i góry pozwalają mi zdystansować się od codziennych problemów i zobaczyć, co w życiu jest naprawdę ważne.

Kocham góry i wszystko co z nimi związane – stąd moje pasje do narciarstwa, wspinaczki, turystyki. Staram się też oddać górom coś w zamian, zostałem więc ratownikiem GOPR.

Nie warto żyć normalnie, warto żyć ekstremalnie!

Spotkania

Bardzo chętnie opowiemy na żywo o swoich wyjazdach i doświadczeniach podróżniczych. Aby dowiedzieć się szczegółów, prosimy o kontakt.