Rok 2015

Kirgistan - wyprawa w Tian Shan

Łukasz Stempek i Dominik Cyran
Sakwowy wyjazd do Kirgistanu. Była to typowa wyprawa w góry.

Rok 2014

Ameryka Południowa

Łukasz Stempek i Dominik Cyran
3 x naj. Jak dotąd najdłuższa, najdalsza i najlepsza podróż w moim życiu. Po raz pierwszy poznałem prawdziwą dżunglę, zdobyłem sześciotysięcznik (Sajama 6542 m) i oglądałem wybuchający wulkan (Łukasz).

Maroko. Poziom 2

Łukasz Stempek
Powtórka z rozrywki. Ale nie do końca. Tym razem byłem sam i odwiedziłem inne miejsca niż w tamtym roku. A Maroko to kraj duży i zróżnicowany. Jest tu jeszcze wiele do zobaczenia, przeżycia, poczucia i posmakowania. No i Ryanair tu lata. To wbrew pozorom bardzo ważne...

Rok 2013

Maroko

Łukasz Stempek
Zgodnie z uświęconą tradycją (ustanowioną rok wcześniej), weekend majowy należy sobie przedłużyć i pojechać w jakieś ciekawe miejsce. Dlatego z Marcinem i Szymonem pojechałem wiosną do Maroka.

Kaukaz

Łukasz Stempek
Gruzja, Armenia i Azerbejdżan. Piękny i niezwykle ciekawy region, który dane mi było zobaczyć podczas miesięcznej, wakacyjnej podróży. Tutaj góry o wysokości 2000 m uważane są za niskie, a zabytki młodsze niż 1000 lat za niezbyt wiekowe.

Madera

Łukasz Stempek
Podczas ferii zimowych, razem z Szymonem i Wojtkiem, postanowiliśmy pojechać na którąś z wysp Oceanu Atlantyckiego. Udało się nam znaleźć tanie loty, w ofercie last minute, na Maderę - miejsce absolutnie niezwykłe.

Kralova hola

Łukasz Stempek
Dwudniowa wycieczka rowerowa, którą odbyłem na początku czerwca. Idealna wyprawa na szybkie doładowanie akumulatorów podczas intensywnej pracy. Objechałem wtedy Tatry oraz wjechałem na Kralową Holę 1946 m n.p.m. - najwyższy asfaltowy podjazd na Słowacji.